Přístup do kompasáckých schránek

Nabídky, prosby, ...

Moderátor: Tamara

Přístup do kompasáckých schránek

Příspěvekod Aguti » 13 říj 2010 20:40

Jak jistě víte, z důvodu narůstajícího spamu v kompasáckých mailech, jsem se rozhodl přejít s maily ke Googlu a jeho službě Google Apps. Mohu tedy směle oznámit, že dnešním dnem se tak i stalo 8-)

Byly zachovány všechny kompasácké mailové adresy včetně přesměrování na konkrétní lidi (komu se co posílá, najdete na stránce s kontakty). Google Apps dovoluje vytvoření 50 schránek, takže pokud snad někdo chce svoji mailovou adresu s koncovkou @tkkompas.com, nechť se mně ozve. Každá schránka umožňuje přeposílání mailů na libovolnou jinou adresu (takto jsou zatím udělány všechny naše adresy), stahování do poštovního klienta (Outlook, Thunderbird, ....) a nebo přístup přes webové rozhraní. Takže majitel adresy může zprávy nejen přijímat, ale i posílat z dané adresy.

Branou do webového rozhraní je adresa mail.tkkompas.com. Přihlašovací údaje pro současné adresy rozešlu co nejdříve.


A poslední věc. Oficiálně koordinátora ani hospodáře nemáme, takže jsem vytvořil adresy nacelnik@tkkompas.com a zastupce@tkkompas.com. Nicméně původní koordinator@tkkompas.com a hospodar@tkkompas.com jsou do těch nových přesměrovány.
Uživatelský avatar
Aguti
 
Příspěvky: 401
Registrován: 19 srp 2008 16:06

Zpět na Různé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron