Příspěvky ze staré knihy

Zde nám můžete zanechat vzkaz

Moderátor: Tamara

Re: Příspěvky ze staré knihy

Příspěvekod Slavek_ » 22 lis 2010 21:26

Vysledky voleb - ja pokracuji jako koordinator, hospodarem se uvolila stat Alena Lososova
Slavek_
 

Re: Příspěvky ze staré knihy

Příspěvekod Moroněk » 22 lis 2010 21:27

Nazdárek lidi, teda gratulace veliká Alče a Gulagemu za funkci!-) Řekněte, kde a kdy budete mít nějakou další akci (na šalině jsem byl) na Kompase?
PS. s táborem počítám)))
Moroněk
 

Re: Příspěvky ze staré knihy

Příspěvekod Slavek_ » 22 lis 2010 21:27

Pojed s nama na hory... ;-)
Slavek_
 

Re: Příspěvky ze staré knihy

Příspěvekod Slavek_ » 22 lis 2010 21:28

Dalsi seminar bude v pondeli 15.brezna po schuzce malych (17.00).
Program:
1. Akce na dalsi obdobi
2. Rozpocet na rok 2010
3. Uprava stanov
4. Ruzne
Slavek_
 

Re: Příspěvky ze staré knihy

Příspěvekod filip » 22 lis 2010 21:28

je blby ze se lisky rozpadly a byl bych rad kdy byli nejaky aspon akce
filip
 

Re: Příspěvky ze staré knihy

Příspěvekod Slavek_ » 22 lis 2010 21:28

Pokud chces nekam chodit, tak klidne prijdi na akce TAMARY
Slavek_
 

Re: Příspěvky ze staré knihy

Příspěvekod Vrbka » 22 lis 2010 21:29

Ahoj, ráda bych vás pozvala na zajímavou akci kterou v létě organizuju - zážitkový pobyt MEZISVĚTY pro vidící i nevidící ve věku 18-28 let... Koukněte na to, jestli byste se nechtěli zúčastnit, popř. distribuujte dál... Více info na http://blog.centrumpronevidome.cz/2010/ ... izene-a-vi dici/
Třeba jsou mezi vámi tací, které by takováto zkušenost lákala, jinak se omlouvám za SPAM ;-)
Vrbka
 

Re: Příspěvky ze staré knihy

Příspěvekod Vítek » 22 lis 2010 21:29

Aguti : budeš hrát na turnaji v ufecu ?
Vítek
 

Re: Příspěvky ze staré knihy

Příspěvekod Aguti_ » 22 lis 2010 21:29

2Vítek: momentálně to neudejchám, ale předpokládám, že do května budu OK. Takže bych rád, ačkoliv nevím jak stihnu případné tréninky.
Aguti_
 

Re: Příspěvky ze staré knihy

Příspěvekod Slavek_ » 22 lis 2010 21:30

V sobotu 1.5. se kona v Nihove snem CTU. Blizsi informace dam pozdeji, ale MELO BY NAS TAM BYT CO NEJVICE.Volal mi Zanek, ze bude PECENE PRASE !!!
Slavek_
 

Re: Příspěvky ze staré knihy

Příspěvekod josephgypsum@seznam.cz » 22 lis 2010 21:30

cauec lidicky nejak nahodou jsem si na vas po tech par letech vzpomnel a napadlo me ze vas pozdravim aspon netove:-)...:-P koukam ze vam to porad skvele slape :-D! kdo vi jestli si na me vubec nekdo pamatujete ,ale ja si na chvilky v tamare vdycky rad vzpomenu:-).takze timto zdravim vsechny kompasaky! mejte se famfarove:-) michal diviš:-)
josephgypsum@seznam.cz
 

Re: Příspěvky ze staré knihy

Příspěvekod Slavek_ » 22 lis 2010 21:30

Sněm oblasti ? sobota 1.května 2010 ? Níhov ? začátek v 16.00 hodin

Zpráva o činnosti oblasti od minulého Sněmu a volba Velké rady na další 4 roky. To vše za účasti uzeného prasátka, točeného piva, slavnostního ohně, ... Připomínám že právo zúčastnit se mají všichni členové ČTU, hlasovat mohou členové ČTU starší 15-ti let a být volení členové starší 18-ti let. Zúčastnit by se měli (alespoň) zástupci ze všech klubů, čím víc, tím lépe, počet není omezen. A kdo jste v Níhově na tábořišti TK Rawen nikdy nebyl, tak cestu najdete snadno : když vystoupíte na nádraží Níhov z vlaku směrem od Brna, přejdete koleje a budete se podél kolejí pěšinou vracet zpět směrem na Brno. Po cca 500 m už uvidíte tábořiště TK Rawen. Pojedete-li autem, nechte je odstavené u nádraží a pokračujte pěšky.
Slavek_
 

Re: Příspěvky ze staré knihy

Příspěvekod handmade.sk » 22 lis 2010 21:31

nj, jeste odporucam mrknout http://www.handmade.sk - rucne robene vecicky, packo
handmade.sk
 

Re: Příspěvky ze staré knihy

Příspěvekod Zdeněk » 22 lis 2010 21:31

Fotky z naší dvoudenní návštěvy prvního tábora Tamary najdete pod touto adresou: http://potista.webnode.cz/fotogalerie/k ... -8-7-2010/
Zdeněk
 

Re: Příspěvky ze staré knihy

Příspěvekod Moroněk » 22 lis 2010 21:32

Tak děcka, to jsem se opravdu, opravdu pobavil když jsem viděl fotky z prvního tábora Tamary. Když to řeknu upřímně, teď mne úplně mrzí, že jsem tam nemohl být s vámi...ach jo:-(((( Snad i druhý tábor Tamary kde budu vařit bude sqělý (já vím že taky bude)))) Váš Moroň.
Moroněk
 

PředchozíDalší

Zpět na Kniha návštěv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron